Kocaeli Üniversitesi Proje Birimi

Kocaeli Üniversitesi Proje Birimi

Proje Birimi, Kocaeli Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası projelerin hem nitelik hem de nicelik olarak geliştirilmesi doğrultusunda kurulmuştur. Bu birim proje fikri oluşturma, proje yazma ve projeyi yürütme konularında dileyen Kocaeli Üniversitesi öğretim elemanlarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için Proje Birimi aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  • Bire bir danışmanlık sunma
  • Yapılandırılmış yüzyüze ve çevrimiçi seminerler düzenleme
  • Basılı, canlı ya da sanal kaynaklara kolay erişim olanağı sağlama
  • Önemli gelişme ve tarihlerden haberler etme

Proje Birimi web sayfası hem bu hizmetlerin daha kolay ve hızlı gerçekleştirilmesi hem de bilgi paylaşım ve etkileşim ortamı yaratma amacıyla oluşturulmuş. Web sitesinin yaşayan bir ortam olması siz Kocaeli Üniversitesi Öğretim Elemanlarının katkılarına bağlıdır. Bu nedenle lütfen katkıda bulunmaya çalışın.

Kocaeli Üniversitesi ile Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. arasında Ar-Ge çalışmalarının başlatılması ve yürütülmesi için sözleşme hazırlanması kararı alınmıştır.
Prof. Dr. Veli Deniz başkanlığında Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. nin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve süreç geliştirme için proje oluşturulması kararı alınmıştır.
Üniversitemizde, ilgi duyan öğretim üyeleri tarafından Aksa Akrilik Araştırma Merkezi' nin çalışmalarına yönelik SAN-TEZ projelerinin hazırlanması için öğretim üyelerine duyurulur.
TR-42 Kalkınma Ajansı Başkanlığının "Yatırımcı Tanıtım Bekleyen Projeler" konulu yazısına buradan ulaşabilirsiniz.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors