Haberler

Minik Asude'den Sağlık Çalışanlarına Vefa


Sağlık Çalışanlarına Vefa konulu resim yarışmasında birinci olan Minik Asude, yaptığı resmi Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye takdim etti.

Pandemi döneminde göstermiş oldukları üstün fedakarlıkları dolayısıyla sağlık çalışanları için Körfez Hedise Evyap İlkokulu'nda resim yarışması düzenlendi. "Sağlık Çalışanlarına Vefa" konulu resim yarışmasında birinci olan 2/F sınıfı öğrencisi Asude Akbaş, yapmış olduğu resmi Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye takdim etti. Üniversitemize gelerek Rektörümüzü ziyaret eden minik Asude'ye Körfez Hedise Evyap İlkokulu Müdürü Ufuk Işık Sanal ile birlikte velisi de eşlik etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, minik Asude'yi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımızın motivasyonlarının arttırılması amacıyla böylesine güzel bir yarışmayı düzenleyen Körfez Hedise Evyap İlkokulu Müdürü Ufuk Işık Sanal ve öğretmenlerine teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, minik Asude'ye boyama seti hediye etti.Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors