Haberler

KOÜ Akademisyenleri, Emniyet Personeline Eğitim Verdi

Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği ile üniversitemiz akademisyenleri tarafından emniyet personeline eğitim verildi.

Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü arasında eğitim seminerlerini kapsayan bir işbirliği gerçekleştirildi. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü hizmet içi eğitimleri kapsamında yapılan eğitimlere Kocaeli Emniyet Müdürlüğü personeli yoğun ilgi gösterdi.

Beş haftalık bir periyodu kapsayan eğitim seminerleri; Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri tarafından verildi. Doç. Dr. Bora Yenihan tarafından “İletişim ve iletişim teknikleri”, Doç. Dr. Gökçe Cerev tarafından “stres yönetimi” ve Doç. Dr. Ednan Ayvaz tarafından “bütçe yönetimi” konularında verilen eğitimler, 30 Haziran - 13-20-27 Temmuz ve 2 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Eğitim seminerlerini veren Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyelerine plaket takdimi yapan Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, emniyet teşkilatı ve üniversite arasındaki işbirliğinin önemine dikkat çekerek, bu gibi ortak faaliyetlerinin devam etmesinin önemli olduğunu vurguladı.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors