Haberler

Doğa Sporları Turizm Çalıştayı'nın Sonuç Bildirgesi Yayınlandı

Kocaeli Üniversitesi ile Kartepe Belediyesi ortaklığında, Kartepe ilçesinde doğa sporlarını canlandırmak ve bu alana yönelik turizme dikkat çekmek amacıyla düzenlenen "Doğa Sporları Turizm Çalıştayı"nın sonuç bildirgesi yayınlandı.

Kartepe Park Otel'de 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi ile Kartepe Belediyesi ortaklığında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Turizm İl Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kocaeli Genel Müdürlüğü, Federasyon Temsilcileri ve Federasyon İl Temsilcileri, dernekler, acenteler, bölgedeki ünlü spor adamları, yerel ve ulusal basın mensupları ile yazarların katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayın sonuç bildirgesi yayınlandı.

Editörlüğünü Spor Bilimleri Fakültesinden Doç. Dr. Levent Atalı'nın yaptığı sonuç bildirgesi kitapçığında, Kartepe'nin spor turizm avantajları ve dezavantajları, Kartepe'de yapılacak spor turizm imkanları, potansiyelleri, yeni spor turizm alanlarının açılması, işletmelerin beklentileri, acentaların tespit ettiği eksiklikler üzerine görüş ve öneriler yer aldı. Kitapçık, ATLAS Dergisi'nin Kasım sayısında da ek olarak yer alıyor.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors