Haberler

Kocaeli'nin İlk "Filmart" Sergisi Açıldı

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ile İletişim Fakültesi öğrencilerinin ortak gerçekleştirdiği proje kapsamında oluşan Export_01: İzmit Video-Art Sergisi, 6 Haziran 2017 tarihinde Güzel Sanatlar Fakültesi Antre Sanat Galerisi'nde açıldı.

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı ve İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Başkanı Prof. Dr. Nigar Pösteki'nin açtığı sergide, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Zehra Canan Bayer, proje yürütücüleri Öğr. Gör. Aydın Ketenağ, Öğr. Gör. Harun Mustafa Töle, akademik kadro ve öğrenciler de hazır bulundular.

Sergi açılışında konuşan Prof. Dr. Nigar Pösteki, serginin İletişim Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi ortaklığında gerçekleştirilen ilk çalışma olduğunun altını çizerek ikinci serginin sonbaharda İletişim Fakültesi'nde açılacağı müjdesini verdi. Pösteki, konuşmasında sergide yer alan filmlerin bazılarının Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait billboardlarda yayımlanmasına yönelik olarak tasarlanan projeden de bahsetti. Sergi açılış töreni, proje yürütücüleri ile çalışmalara katkıda bulunan öğrencilere sertifika verilmesiyle devam etti. Kocaeli’de gerçekleştirilen ilk ‘Filmart’ sergi olma özelliğini taşıyan Export_01: İzmit Sergisi, 9 Haziran 2017 tarihine kadar izleyenlerle buluştu.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors