Haberler

10. Uluslararası Görüntü İşleme, Wavelet ve Uygulamaları Konferansı (IWW2019) Yapıldı

18-20 Ekim 2019 tarihlerinde Üniversitemiz ev sahipliğinde Kartepe Park Otelde (Derbent Otel) "10. Uluslararası Görüntü İşleme, Wavelet ve Uygulamaları Konferansı (IWW2019)" üniversitemiz akademisyenlerinin ve bildirili katılımcıların katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Konferans açılışına, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet KÜÇÜK, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Zafer ASLAN, Altınbaş Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Osman Nuri UCAN, Konferans Başkanı Üniversitemiz Gıda ve Tarım MYO Öğretim Üyesi Doç.Dr. Funda DÖKMEN ve organizasyon komite üyeleri Prof.Dr. Nevcihan DURU, Prof.Dr.H.Metin ERTUNÇ, Prof.Dr. Hasan OCAK, Dr.Öğr.Üyesi Cüneyt YAZICI ile davetli konuklar katıldı.

Konferansa yedi farklı ülke katıldı ve yaklaşık altmışa yakın sözlü bildiri sunuldu. Konferansın Davetli Konuşmacılarından Bezmi Alem Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Öğretim Üyelerinden Opr.Dr. Tolga Turan DÜNDAR'ın "The Image Processing, Wavelet and Applications in Neurosurgery" başlıklı sunumu ilgiyle izlendi.

Konferans sonunda "11. Uluslararası Görüntü İşleme, Wavelet ve Uygulamaları Konferansı (IWW2019)"nın Eylül 2020 tarihlerinde İtalya'da Trieste Üniversitesi ev sahipliğinde, Kocaeli Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Sharda Üniversitesi ve EURAS ortaklığında yapılmasına karar verildi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors