Haberler

KOÜ 4. Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda Eğitim Desteği Verdi

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 4. Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda eğitim desteği verdi.

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı'nca 09-11 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen 4. Başkanlar Kurulu toplantısında; Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Elif Karagün "Spor ve İletişim"; Doç. Dr. Serap Çolak "Bilgisayar Kullanımı ve Ergonomi"; Ok. Rıza Erdal ise "Olimpiyatlar, Spor ve Turizm" başlıklı konularında sunum yaptılar. Ayrıca Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zekiye Başaran ise Eğitim koordinasyonu ile destek verdi.

Toplantı sonrası Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Elif Karagün, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serap Çolak, Federasyon Yönetim Kurulu üyesi Yrd. Doç. Dr. Zekiye Başaran, Okt Rıza Erdal, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Nagehan Malkoç ile Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ildeki olanaklar, çocuk ve gençlerle yapılabilecek spor etkinlikleri içeren projeler hakkında görüştüler.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors