Haberler

Kariyer Söyleşileri Devam Ediyor

Kocaeli Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KOUKAGEM) tarafından düzenlenen “Kariyer Söyleşileri”nin bu haftaki konuğu Biletix Genel Müdürü M. Kemal Erdine oldu.

Üniversitemizin öğrenci adayı, öğrenci, mezun ve çalışanlarına; kariyer tercihleri konusunda yardımcı olmayı, karşılaşabilecekleri sorunların çözümlerine yönelik bilgilendirme yapmayı ve rekabet gücü yüksek, nitelikli bireyler olmalarına katkıda bulunmayı amaçlayan KOUKAGEM, geleneksel haline getirdiği “Kariyer Söyleşileri”ne devam ediyor.

Farklı sektörlerden, alanlarında uzman iş insanlarını, öğrenciler ile buluşturan KOUKAGEM, bu haftada iş dünyasından önemli bir ismini ağırladı. Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen “Kariyer Söyleşileri” bu haftaki konuğu Biletix Genel Müdürü M. Kemal Erdine oldu.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide, M. Kemal Erdine, kendi tecrübelerini yanı sıra, iş dünyasının öğrencilerden beklentilerine yönelik önemli ipuçlarını da paylaştı. Kariyer seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaların altını çizen M. Kemal Erdine, öğrencilerin sorularına da içtenlikle yanıt verdi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors