Haberler

Kültür Evi’nde Ağız ve Diş Sağlığı Konuşuldu

Kocaeli kentinin bilim, eğitim ve sanat alanında üniversite-kent arasında bir köprü görevi gören Kocaeli Üniversitesi Kültür Evi, açıldığı günden bugüne çeşitli konularda seminerler, konferanslar ve söyleşiler gerçekleştiriyor.

Kocaeli Üniversitesi Kültür Evi’nde; tarih, edebiyat, arkeoloji, ilahiyat, sanat, kültür, sosyal gibi konularda gerçekleştirilen etkinlikler yediden yetmişe her kesime hitap ediyor.

Kültür Evi seminerleri kapsamında bu hafta Ağız ve Diş Sağlığı ele alındı. Ağız ve Diş Sağlığı Haftası sebebiyle 20 Kasım 2018’de gerçekleştirilen konferansı Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Özel verdi. “Ağız ve Diş Sağlığına Güncel Yaklaşımlar” adlı konferansta Dekan Prof. Dr. Özel, diş fırçalamanın önemine değindi. Prof. Dr. Özel, Nasıl fırça tercih edilmesi, çocukların diş fırçalamaya nasıl alıştırılması gerektiğine dair bilgiler aktardı. Konferans sonunda merak edilen soruları da yanıtlayan Prof. Dr. Özel’e teşekkür belgesini, KOÜ Rektörlüğü Kültür Evi Müdürü Öğr. Gör. Yıldırım Karadeniz takdim etti.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors