Haberler

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Üniversitemize Ziyaret

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Mehmet Bozdemir, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Tekin Öztürk, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, Uzunçiftlik Nuh Çimento MYO Müdürü Prof. Dr. Engin Özdemir, Genel Sekreter Doç. Dr. Fatih Akbulut ve akademisyenler de hazır bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Mehmet Bozdemir'e, üniversitemiz ile ilgili bilgiler verdi. Üniversite-Sanayi işbirliğinde, Kocaeli Üniversitesi'nin önemli başarılara imza attığını aktaran Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, sanayi kuruluşlarıyla yürütülen çalışmalardan örnekler sundu. Mehmet Bozdemir ise, Marmara bölgesinin önde kuruluşlarından biri olan Kocaeli Üniversitesi'nin hem öğrenci yetiştirmede hem de ülkemize katma değer katan projeler geliştirmede önemli bir rol üstlendiğini ifade etti.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors