Haberler

Rektörümüz, Yeni Poliklinik Binasında İncelemelerde Bulundu

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, inşaatı devam eden yeni poliklinik binasında bugün (18.05.2018) incelemelerde bulundu.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi'nin de eşlik ettiği incelemelerde Rektörümüz Prof. Dr Hülagü, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk ile Teknik Hizmetler Müdürü Gökşin Terzi'den projeyle ilgili bilgiler aldı. Rektörümüz Hülagü, 2018 yılının sonunda tamamlanması beklenen yeni poliklinik binasını detaylı bir şekilde gezerek inşaat yapımına ilişkin çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, modern tıp standartlarına daha uygun hizmet verilmesi amacıyla yapımına devam edilen yeni poliklinik binasında dünyadaki son tekniklerin uygulanacağını söyledi.

Beş katlı yeni poliklinik binasının alt katı otopark olarak planlanırken zemin katında Cerrahi Bilimler Poliklinikleri yer alarak, ameliyat yoluyla tedavi yükü gittikçe artan hastanemizde, önemli bir rahatlamaya aracılık edecek. İkinci katında Dahili Bilimler, Üçüncü katında ise İç Hastalıkları Poliklinikleri ve Çocuk Hastalıkları Poliklinikleri yer alacak. Aynı katta 'İyi Hekimlik Uygulamaları ve Simülasyon Merkezi' yapılacak. İleri teknolojilerin kullanılacağı Avrupa çapında Gastroenteroloji kliniğinin de bulunacağı poliklinik binasında bir VİP servisi de oluşturulacak.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors