Haberler

Rektörlük Kupası 'Futbol Turnuvası' Başladı

Kocaeli Üniversitesi'nin 25. yılı kapsamında düzenlenen Futbol Turnuvası bugün İzmit MYO ile Kocaeli MYO arasında oynanan maçla başladı.

Açılış maçını Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Demir de izledi. Başlama vuruşunu yapan Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, sportif faaliyetlere önem verdiklerini belirterek futbolun dışında diğer branşlarda da turnuvaların düzenleneceğinin müjdesini verdi. Sporun birleştirici gücüne vurgu yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, dostluk ve kardeşliğin eksik olmadığı bir turnuva olması temennisinde bulunurken birinci olacak takıma sürpriz hediyelerin verileceğini kaydetti.

Spor Bilimleri Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi I, Mühendislik Fakültesi II, İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi, , Mimarlık Fakültesi, İletişim Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimler Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Kartepe MYO, İzmit MYO, Kocaeli MYO, Arslanbey MYO ve Hereke MYO'nun katıldığı turnuva 7 takımlı 2 grup üzerinden oynanacak. 1 Kasım'da bitecek grup aşaması sonrası grubunda ilk 2 sırada bitiren takımlar yarı final ve final maçları oynayacak.


İsa Güner (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors