Haberler

KOÜ’de Kayıt Dönemi

Kocaeli Üniversitesi’ni kazanan ve kayıtlarını yüz yüze yaptıran öğrencilerimize yerleşke içi ulaşım ve çeşitli ikramlar ücretsiz olarak sunuluyor.

2021 YKS sonuçlarına göre Üniversitemiz bölüm ve programlarına kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin yüz yüze kayıt işlemleri 6-10 Eylül tarihleri arasında yapılıyor. Üniversitemize gelerek kayıt işlemlerini yaptıran öğrencilerimiz ve ailelerine yönelik Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yerleşke içi ücretsiz ulaşım imkanı sunulurken, kayıt işlemleri sırasında ise yine ücretsiz olarak çeşitli ikramlarda bulunuluyor.

İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün üniversitemiz Umuttepe Yerleşkesi Sosyal Tesisler Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda kayıt dönemi için açmış olduğu COVİD-19 aşılama standı yanı sıra, üniversitemiz Rektörlüğü tarafından da yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz ve ailelerinin Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na ulaşımlarını sağlamak adına, Umuttepe Yerleşkesi A kapısından Sosyal Tesislere ücretsiz ulaşım servisi sağlanıyor.

Ulaşım servisinin yanı sıra, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda kayıt işlemlerini sürdüren veya tamamlayan öğrencilerimiz ve ailelerine ücretsiz olarak su, çay, kahve başta olmak üzere çeşitli ikramlar da sunuluyor.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors