Haberler

Üniversitemizde 12. KALE Etkinliği Düzenlendi

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından “12. KALE NİRENGİ” adlı bir etkinlik düzenlendi.

Geleneksel hale gelen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen KALE, yola çıktığı Kaliteni Göster-Araştır-Lider Ol-Etkile sloganıyla üniversitemizden ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen öğrencileri aynı platformda buluşturarak sosyal yaşamlarını ve kariyer hedeflerini sağlam temellere oturtmak amacıyla düzenleniyor.

KALE, katılımcılarına iş dünyası ile yakın ilişkiler kurma, kişisel gelişimlerine katkıda bulunma, çalışmayı hedefledikleri sektör ve departmanlar hakkında bilgi sahibi olma imkanı tanıyor. Başarılı akademisyenlerin, iş dünyasından üst düzey yöneticilerin, alanında uzman kişilerin konuşmacı olarak konuk olduğu organizasyonumuz eğitim, söyleşi ve oturumların ardından öğrencilere interaktif etkinliklerle eğlendirirken öğreten keyifli bir organizasyon süreci sunuyor.

Bu yıl 12.’si düzenlenen KALE etkinliğine konuşmacı olarak katılan Turkcell Strateji ve Dönüşüm Yöneticisi Murat Sunal, Arvato-Lojistik Mühendisliği Grup Yöneticisi Sedat Aydın, Müzisyen Can Kazaz, İngiltere Uluslararası Türk Antrenörü Emre Aydemir, İnovasyon ve Girişimcilik Mentörü Çiğdem Sezer, Doğuş Otomotiv-İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürü Ela Kulunyar, Dijital Para Teknoloji CEO'su, İzgören Akademi Eğitmeni Volkan Karaca ve sürpriz konuşmacı olarak Ufuk Beydemir katıldı. İki gün süren etkinlikte Dijital Dünyada Dönüşüm, E-Ticaret Dünyasında Lojistik, Satış ve Pazarlama Sanatı ile Başarı Psikolojisi gibi konular konuşuldu.

Haber: Ebru Yalçınsoy (Radyo K.İ.)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors